ЕКСПОРТНА ПЛАТФОРМА

ПАРТНЕРСТВО З ДІЛОВОЮ РАДОЮ КАТАР-УКРАЇНА

Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України продовжує свою співпрацю із країнами Сходу: було підписано меморандум про партнерство з Діловою Радою Катар-Україна

 

Читати більше: http://fashionglobusukraine.co...

ФОРУМ В ХАРЬКОВЕ

Східноєвропейський бізнес - форум 21-22 червня в Харкові зустрів представників бізнесу з 10 країн: України, Польщі, Німеччини, Італії, Туреччини, Болгарії, Естонії, Китаю, Франції, Марокко. Це бізнесмени, які зацікавлені у співпраці з Україною в сферах: агросектора, зеленої енергетики, будівництва, IT технологій, легкої промисловості. Голова Національного партнерства в легкій промисловості виступила спікером на панелі «Співпраці в легкій промисловості»

 

ЛОДЗЬ

Бізнес-форум Україна -Польща, організований Торгово-промисловою Палатою м. Лодзь11-12 червня 2018 . Fashion Globus Ukraine приймав активну участь в панелі «Перспективи развитку партнерських відношень в в легкій промисловості між Україною та країнами ЕС. Знайомство та перемовини з найбільшою fashion площадкою в Східній Європі -Ptak Fashion City 2500 магазинів одягу на 250000 кв.м

 

КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКО-ТУНІСЬКОГО СПІВРОБІТНИЦТВА  У  СФЕРІ  ЛЕГКОЇ  ПРОМИСЛОВОСТІ

10 травня ц.р. в Посольстві України в Тунісі відбувся круглий стіл, участь в якому взяли голова Національного галузевого партнерств в легкій промисловості України  Голда Виноградська, Посол України Микола Нагорний, відомі туніські дизайнери та провідні виробники продукції легкої промисловості Тунісу.

 

У рамках цього заходу було презентовано легку промисловість України, після чого сторони обговорили перспективи активізації українсько-туніського співробітництва, реалізації взаємовигідних проектів двосторонньої співпраці.

 

Окрема увага приділялась питанням поставки для українських виробників високоякісних туніських тканин, шкіри та фурнітури, можливості спільного виробництва продукції, з її подальшою реалізацією, зокрема, на ринках країн Північної та Західної Африки.

 

Було визначено конкретні подальші кроки, зокрема в контексті  зацікавленості ділових кіл Тунісу в участі в реалізації проекту започаткування діяльності Міжнародного центру моди в Києві, а також відкриття в туніській столиці виставки-ярмарки продукції української легкої промисловості.

 

Засідання круглого столу широко висвітлювалося українськими та туніськими ЗМІ.

 

ОАЭ 2017

С 8 по 11 апреля 2017 руководитель Национального партнерства в легкой промышленности «Fashion Globus Ukraine»  Голда  Виноградская в ходе рабочей поездки в ОАЭ (Дубаи), организованной компанией UCCI, ознакомила деловые круги одной из самых больших свободных экономических зон в мире Jebel Ali Free Zone  (Jafza) с потенциалом украинской легкой промышленности.

 

«Знакомство с модной индустрией Объединенных Арабских Эмиратов состоялось в полной мере», — считает г-жа Виноградская – «за 4 дня мы провели встречи с фешн агентствами, посещение показов дизайнеров разных стран мира в фешенебельном Versace Plazza, состоялись знакомства с влиятельными людьми профильной сферы, а также интервью для известных и популярных изданий региона. Все это было сделано для того, чтобы арабский мир узнал об украинских дизайнерах, о потенциале индустрии легкой промышленности и о том, что мы можем достойно конкурировать с лучшими мировыми домами мод»

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ В УНІАН

12 вересня в УНІАН українські дизайнери перед поїздкою до Канади презентували візитівки своїх колекцій, що будуть представлені в Торонто.

“Це втілення єдності України через одяг з особливостями всіх її регіонів”, - коментує Голда Виноградська, засновниця FashionGlobusUkraine та авторка ідеї.

Канада – це перша країна де запрацює платформа FGU (FashionGlobusUkraine). Окрім шоу «Найулюбленіша», відбудеться бізнес-форум, 19 вересня, який організовують FashionGlobusUkraine та Канадська Промислова Палата.

 

Читати більше: http://fashionglobusukraine.com/pr....

ЗУСТРІЧ В2В

Вперше за 20 річну  історію  відомого на весь світ українського фестивалю Bloor West Village Toronto Ukrainian Festival   пройшов показ мод. І не просто показ, а справжнє  шоу українських дизайнерів «Найулюбленіша» від проекту Fashion Globus Ukraine , яке розкриває Україну світу через культуру одягу.

     В рамках цієї події  «Національним галузевим партнерством в легкій промисловості України  Fashion Globus Ukraine»  19/11/16 був організований   круглий стіл   по можливостям легкої промисловості України на канадському ринку за допомогою Канадської Торгово-Промислової палати та проекту CUTIS.

Ця подія  викликала  чималий інтерес до проектів та товарів легкої промисловості України.

 

 

Переглянути: http://fashionglobusukraine.com/b2...

СПІВПРАЦЯ

Співпраця з обладміністраціями України в просуванні  експорту українськими виробників

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглянути: http://prom.kr-admin.gov.ua...

ЗУСТРІЧ У ВАШИНГТОНІ

Під час поїздки у Вашингтон відбулась зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом України в США Чалим В.О. та його дружиною під час якої були обговорені питання промоції української легкої промисловості на ринку США.

КАТАЛОГ  УКРАЇНСЬКИХ ЕКСПОРТЕРІВ

Компанія Fashion Globus Ukraine мала за честь працювати з вами над створенням першого іміджевого  каталогу  українських експортерів виробників легкої промисловості. Кожен з вас займає почесну сторінку в даному каталозі. Дякуємо вас за надіслану інформацію та вважаємо за необхідне доводити до відома усі переваги та можливості, які пов’язані з його запуском.

 

100 примірників каталогу офіційно передається в Міністерство Закордонних Справ України  в  Раду експортерів та інвесторів при МЗС.

 

Посольства України в світі отримають примірник каталогу, в якому є ваша особиста сторінка з вашими контактними даними.

 

Зараз триває активна стадія розробки англомовного сайту FguExport.com, де 56 експортерів нашої галузі зможуть представляти свою продукцію на міжнародному ринку.

 

Він вже анонсований та представлений в Канаді перед широким колом потенційних клієнтів та впливових осіб.

КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ «ЛЕГКА ПРОМИСЛОВІСТЬ: УКРАЇНА – КАНАДА ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ»

19 вересня 2016 р. у м. Торонто (Канада) за підтримки Ради експортерів та інвесторів при МЗС України член Ради – Громадська спілка «Fashion Globus Ukraine» у співробітництві з Канадсько-Українською торговою палатою організовує круглий стіл на тему «Легка промисловість: Україна – Канада перспективи співпраці», який стане продовженням шоу-показу від українських дизайнерів «Найулюбленіша» в рамках українського фестивалю в Торонто 16-18 вересня ц.р.

 

До участі у заході планується залучити представників провідних українських компаній галузі та канадських виробників та дистриб’юторів одягу для безпосереднього обговорення можливостей налагодження ділових відносин, а також ознайомлення канадської сторони з потенціалом української легкої промисловості.

ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ВЛАДИ МІСТА СУМИ ТА ВИРОБНИКАМИ

Відбулась зустріч з заступником голови Сумського обласного парламенту Лілією Ричкіною у стінах обласної ради.

 

Заступник голови обласних депутатів завірила, що обласна рада у рамках своєї компетенції готова підтримати проект, повністю відкрита для допомоги в підготовці кадрів, які стануть корисними роботодавцям.

 

Була проведена прес-конференція з мером Сум, з директором швейного училища та Петром Сорока - найкрупнішим сумським виробником.

 

 

КРУГЛИЙ СТІЛ У ДНІПРІ

5 апреля 2016 смелые инициативы Fashion Globus Ukraine в украинской легкой промышленности поддержал Днепропетровск.

 

Очень благодарны за готовность пойти на встречу и поддержать:

  • Днепропетровской Торгово-Промышленной Палатой в лице Вице-Президента Нине Алехнович;
  • Зам. Директора Департамента образования Днепропетровской обладминистрацией Антону Демуре.
  • отделу экономического развития Днепропетровской мэрии.

 

В работе круглого стола приняли участие все 5 профтех училищ швейного профиля Днепропетровской области и производители обуви и одежды.

 

Как показывает опыт проблемы действительно везде похожи, но главное, чтоб людям хотелось их решать сообща! Толковый конструктивный разговор и прежде всего знакомство между собой собеседников, надеюсь начнет, пусть по-немного улучшать ситуацию.

В Днепропетровске теперь активно работает представительство Fashion Globus Ukraine под руководством Светланы Петрушевской, реализуя задачи продвижения производителей в легкой промышленности.

КРУГЛИЙ СТІЛ В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

В березні в приміщенні Хмельніцької ТПП пройшов круглий стіл з питань легкої промисловості в Хмельницькій області, в работі якого приймали участь: представники обладміністрації, мерії, університету, фонду зайнятості, митниці, профтехосвіти та ряд підприємців. Була представлена діяльність Національного галузевого партерству в легкій промисловості України та намічена програма дій по поліпшенню ситуації з кадрових питань та виходу на нові ринки збуту для хмельницької легкої промисловості.

ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ В НІДЕРЛАНДАХ

В рамках економічного форуму між урядами України та Нідерландів під Гаагою 30/03/2016 була представлена зацікавленим інвесторам та потенційним партнерам стратегія розвитку легкої промисловості України.

 

Не дивлячись на зовсім не райдужні перспективи роботи з Європою, все рівно треба займатись іміджевою політикою галузей економіки та розширювати коло ділових контактів.

ПОСІБНИК "ЕКСПОРТ ОДЯГУ ТА ВЗУТТЯ ДО ЄС"

Співавторство в написанні підручника «Експорт до ЕС»

 

 

 

 

 

 

Переглянути: https://issuu.com/minecono....

РАДА ЕКСПОРТЕРІВ

Громадська спілка «Fashion Globus Ukraine»  увійшла до Ради експортерів та інвесторів при МЗС України

ПРО НАС

UA

EN